Партнерство між EURORDIS та Airbnb.org для підтримки пацієнтів з рідкісними захворюваннями, які залишають Україну

EURORDIS - Rare Diseases Europe рада співпраці з Airbnb.org з метою надання підтримки українській спільноті людей з рідкісними захворюваннями в отриманні безкоштовного короткострокового житла за межами України.

Якщо ви або члени вашої сім'ї, які живуть з рідкісним захворюванням, змушені тікати з України або вже знаходитесь за її межами і потребуєте короткострокового житла*, будь ласка, заповніть цю форму.

EURORDIS буде збирати інформацію про вашу ситуацію, статус переселенця, про вашу рідкісну хворобу та про ваші потреби в короткостроковому житлі. Інформація про ваш статус переселенця та потреби в короткостроковому житлі буде надана сайту Airbnb.org для розгляду вашого запиту та видачі вам ваучера для бронювання житла через платформу Airbnb.

Якщо ви зацікавлені у наданні житла для переміщених українців, які живуть із рідкісними захворюваннями, будь ласка, заповніть цю форму.

*Airbnb.org може запропонувати безкоштовне короткострокове проживання для переміщених осіб (зазвичай до 30 днів). Житло не може бути заброньоване в межах України, Росії або Білорусі. Гості повинні будуть знайти інше житло на період після першого 30-денного терміну перебування. Цей 30-денний термін не може бути поділений між кількома місцями проживання.

Ознайомитись з прес-релізом (також англійською мовою)

Page created: 08/04/2022
Page last updated: 15/04/2022
 
 
Голос пациентов с редкими заболеваниями в Европе The voice of rare disease patients in EuropeEURORDIS Сеть организаций, представляющих интересы пациентов с редкими заболеваниями их разных стран мираRare Disease International Социальная сеть RareConnect предоставляет пациентам, их семьям и специалистам многоязычную платформу для обмена информацией и опытом RareConnect Программа Rare Barometer — это инициатива EURORDIS, направленная на проведение исследований по преобразованию опыта пациентов с редкими заболеваниями в цифры и факты, которыми можно поделиться с ответственными руководителями. Rare Barometer День больных редкими заболеваниями – международная кампания по привлечению внимания к проблеме редких заболеваний, которая по инициативе EURORDIS ежегодно проводится в последний день февраляRare Disease Day Приняв участие в Европейской конференции по редким заболеваниям и орфанным препаратам (EUCERD), которая по инициативе EURORDIS проводится каждые два года, вы получите возможность побывать на самом представительном европейском форуме по проблемам редких заболеваний.European Conference on Rare Diseases